תחזוקה וניקיון של שירותים כימיים

שירותים כימיים מהווים חלופה איכותית לשירותים רגילים, במקומות שבהם אין צנרת מסודרת או שהצנרת מרוחקת מהמקום שבו מתקנים השירותים, ואין אפשרות או כוונה להתקין שירותים הכוללים מים זורמים. מתי ובאילו נסיבות מתבצעת התקנה של שירותים כימיים? כיצד מתבצעים תחזוקה וניקיון של שירותים כימיים, וכל כמה זמן מבצע ניקוי כזה ששומר על היגיינה בסיסית? היכן ניתן להזמין התקנה ותחזוקה ומחירים מיוחדים של שירותים כימיים ברמה הגבוהה ביותר? בשורות הבאות נעסוק בנושא הזה בהרחבה.

שירותים כימיים – מתי הם נדרשים

שירותים כימיים, כאמור לעיל, הם שירותים המותקנים במקומות שבהם לא ניתן להשתמש במים זורמים, או שהשירותים המותקנים הם זמניים. עם המצבים שבהם יש צורך בהתקנה של שירותים כימיים שבהם מתבצע ניקיון בעזרת חומרי ניקוי, ניתן למנות אירועים גדולים המתנהלים בחיק הטבע, במקום מרוחק ממקום ישוב ואין בו מים זורמים. עם האירועים כאמור לעיל ניתן למנות קונצרטים עם מספר רב של משתתפים, או מחנות קיץ של תנועות נוער, שבהם משתתפים אלפי בני נוער השוהים בחיק הטבע למשך תקופה ארוכה.בנוסף, שירותים כימיים מותקנים באתרי בנייה, כאשר השהייה של הפועלים והעובדים במקום היא זמנית והמיקום של אתר הבנייה משתנה מעת לעת.

חומרים לניקיון השירותים כ=הכימיים

ככלל, השירותים הכימיים מפונים אחת לתקופה קצובה, כאשר תכיפות הפינוי של הפסולת המצטברת בהם משתנה בהתאם למספר המשתמשים בשירותים ואורך תקופת השימוש בהם. בתקופה שבין פינוי אחד למשנהו, מתבצע ניקיון באמצעות חומרי ניקיון המותאמים לנסיבות, כאשר החומרים כאמור משמשם הן לחיטוי והן למניעת ריחות רעים. חומרי החיטוי שבהם נעשה שימוש הם בדרך כלל פורמלין, כאשר שירותים מודרניים מבוססים על חנקה (Nitrate). בנוסף לחומרים הללו, נעשה שימוש גם בחומרי ניקוי אחרים, בעיקר לקרצוף ולניקיון סביבתי.  הפינוי של הפסולת מהשירותים הכימיים מתבצע מדי כמה ימים, אבל הניקיון של השירותים כאמור מתבצע לפחות פעם אחת ביום, ואם מדובר בכמות רבה של משתמשים – פעמיים ביום ואפילו יותר. זה המקול לציין כי שירותים כימיים אינם פחות נקיים או פחות היגייניים משירותים רגילים. זאת, למרות העדר מים זורמים בכמות מספקת או בכלל. חומרי הניקוי האיכותיים, יחד עם האיסוף התקופתי של הפסולת המצטברת, גורמים לכך שהשירותים יהיו ברמה גבוהה של ניקיון, כל עוד נעשה שימוש בחומרי החיטוי והריח המתאימים.

נופר ששון ציון בע"מ – ייבוא ושיווק של חומרי ניקוי ומוצרי צריכה, הינה חברה מתמחה בתחזוקה וניקיון של שירותים כימיים, ואספקת חומרי ניקוי וחיטוי לשירותים כאלה. אם יש לך צורך בהתקנה ותחזוקה של שירותים כימיים לתקופה קצובה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המיומנים שלנו יחזרו אלים בהקדם. הם יסייעו לך בכל האמור בבחירת המיקום של השירותים הכימיים, בהתקנה ובתחזוקה שלהם לאורך כל התקופה.

 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם