מוצרי ניקוי לניקיון בגובה

ניקיון בגבוה ידוע גם בשם ניקיון בסנפלינג וזאת משום שהוא מיועד לצרכי ניקוי חלונות בגבוה באמצעות סנפלינג. ניקיון זה מיועד למשרדים ומבני מגורים בהם מותקנים קירות מסך מזכוכית והוא מיושם על ידי חברות ניקיון מקצועיות המחזיקות ברשותן אישור מיוחד מטעם משרד הכלכלה לצרכי ביצוע עבודות ניקיון בגובה. זכרו- חברות אשר אינן מחזיקות באישור זה מסכנות את בריאות ובטיחות עובדיהן ולכן מומלץ להימנע משכירת שירותיהן.

ניקוי חלונות בגובה - מה חשוב לדעת?

ניקוי חלונות בגובה הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי חברות ניקיון בסנפלינג. ברוב המקרים, שירותי הניקיון מיושמים על ידי צוות עובדים מתוגבר הכולל את אנשי הסנפלינג "הגולשים" למעשה לאורך מבנה המגורים או המשרדים באמצעות חוטי סנפלינג ואנשי פיקוח המלווים את עבודת הסנפלינג ולרוב הם מצויים בקומת הגג. פעולת ניקיון זו חייבת להיעשות אך ורק מטעמן של אותן חברות ניקיון העוסקות ומתמחות בנושא ואך ורק על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לצורך כך ומחזיקים ברשותם אישור מטעם משרד הכלכלה לצרכי ביצוע עבודות ניקיון בגובה.

ניקוי חלונות בגבוה מיושם באמצעות חומרי ניקוי איכותיים המיועדים לצרכי הברקת קירות מסך מזכוכית, כאשר ריכוז ומינוני החומר הייעודי נקבעים בהתאם להיקף השטח אותו נדרשת חברת הניקיון לנקות. חמרי ניקוי של קירות מסך מזכוכית שונים מחומרי הניקוי המוכרים לכולנו לצרכי ניקוי משטחי זכוכית בסביבת המגורים וזאת מכיוון שמדובר בחומרי ניקוי ייעודים המכילים בתוכם חומרים מרוכזים יותר. חומרים אלו אמורים להתמודד עם שכבת הבוץ והאבק המאפיינת את קירות מסך הזכוכית, כאשר אופן הניקיון מתבצע באמצעות "השפרצת" חומר ממוקד לגוף החלון החיצוני ופעולת "גרירה" של חומר הניקוי באמצעות מטלית מיוחדת המכילה בתוכה אף היא חומרי הברקה מרוכזים.

חומרי ניקוי לניקיון בגובה

ניקיון חלונות בסנפלינג - כל כמה זמן?

ניקיון חלונות בסנפלינג הינה פעולה שגרתית המיושמת אחת לתקופה במסגרת תחזוקה שוטפת של מבנה המגורים או המשרדים, כאשר בחלק גדול מהמקרים, חברת האחזקה או חברת הניקיון האמונה על ניקיון המבנה מבפנים היא זו אשר שוכרת למענכם את חברת הניקיון המתמחה בביצוע עבודות ניקיון בסנפלינג. מכיוון שכך, אנו ממליצים לכם לבחון את זהותה של החברה הנשכרת למענכם ולבדוק האם אכן מדובר בחברה מקצועית המחזיקה בכל האישורים הנדרשים לצורך ביצוע עבודות ניקיון בסנפלינג.

תדירותה של פעולת הניקיון בגובה נקבעת בהתאם למצבו הפיזי של קיר מסך הזכוכית, כאשר ברוב המקרים הפעולה מיושמת אחת לשלושה עד שישה חודשים (בין פעמיים לארבע פעמים במהלך השנה). יחד עם זאת, במבני מגורים פרטיים בהם קיים הכרח וצורך בניקיון חלונות בגובה, נהוג לנקות את קירות מסך הזכוכית באופן תדיר יותר, כאשר בחלק גדול מהמקרים אין צורך בציוד סנפלינג אלא בציוד הרמה אחר כגון: ליפטים, מנוף טלסקופי עם במה וכדומה.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם