חומרי ניקוי מובילים

כאשר מסתכלים על מדפי ניקוי בחנויות ובסופרמרקטים קשה שלא להתרשם לטובה ממגוון המוצרים שנכנסו בשנים האחרונות. מוצרים כמו סיליט, קליה, פיניש ועוד מהווים רק חלק קטן בלבד ממגוון מוצרי הניקוי המובילים המאפשרים לנו חיים קלים יותר במטבח או באמבטיה. זה אכן נכון, יש מגוון רחב יותר ומחירים משתלמים מאי פעם. מספיק להכנס לסופר, חודש לפני חג הפסח ולראות מבצעים של 5, 10 ואפילו 15 ש"ח של מוצרי ניקוי אך חשוב למרות המחיר הזול לבדוק גם את איכות המוצר.

מוצר מוביל מעל כולם - אקונומיקה

מוצר הניקיון המוביל במשך שנים והוא גם האפקטיבי ביותר הוא כמובן האקונומיקה המוכרת והידועה. אקונומיקה יעילה מאוד בחיטוי חיידקים, וירוסים ומשטחים מזוהמים. כך שאם יש לכם אמבטיה מטונפת או שירותים שלא ניקו אותם הרבה מאוד זמן תוכלו להשתמש באקונומיקה. עם זאת לאקונומיקה יש גם תופעות לוואי והיא יכולה לפגוע בבגדים, לגרום לכתמים ואם נוגעים בה ללא כפפות לטקס איכותיות היא יכולה לפגוע בעור האדם וגם במערכת הנשימה, משום שמדובר במוצר כל כך חזק. בזמן ניקוי חדרים או חדרי מדרגות מומלץ להשתמש בחומר חזק פחות וגם ריחני כמו שמפו לרצפות.

חומרי ניקוי מובילים

שמפו לרצפות וניקוי מרצפות

שמפו לרצפות הוא כבר לא שמפו פשוט להברקה וניקוי אלא יש מוצרים המגיעים עם מספר פעולות ניקוי ובריחות שונים. כיום ניתן לרכוש שמפו מיוחד לגרניט פורצלן, חומר ניקוי רב פעמי, שמפו למרצפות רגילות ועוד מגוון מוצרים משלימים. ניתן להשיג גם מגבונים לניקוי מהיר וסמרטוטים חד פעמיים ורב פעמיים. המגוון של מוצרי ניקוי לרצפה הוא רב ונותן לכם אפשרות להתאים מוצר איכותי שמתאים לצרכים שלכם.

ניקוי חלונות

אתם מכירים את זה שפתאום לפני פסח אנחנו רואים את השכנים נתלים על כל מיני חלונות, סורגים כדאי לנקות את החלונות? אז נכון שיש כבר כל מיני גאדג'טים מיוחדים לניקוי חלונות אך אין תחליף לחומר ניקוי חזק וסמרטוט רב פעמי. לכן כדאי לקחת בחשבון את הספרי הכחול המוכר, כן כן זה שאנחנו גם משתמשים שגם ברכב. חומר הניקוי שקיים בספריי הכחול משתלם וטוב לניקוי חלונות, מראות, משטחים ועוד.

לסיכום, לפני שאתם נכנסים לניקיונות של חג הפסח בדקו טוב טוב את המוצרים שאתם קונים והשמירים שלהם גם מאוד משתלמים.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם