המדריך המלא לניקוי והסרת כתמים משטיחים

רכישה והצבה של שטיחים בבית או בעסק, מהווה ללא כל ספק תוספת איכותית וחשובה הן למראה של הבית והן להרגשה הכללית של הדיירים בו ושל המבקרים. עם זאת, אחד החסרונות העיקריים של שטיחים בבית טמון בצורך הקיים לנקות את השטיחים לעיתים קרובות יחסית.

למען הסר ספק - המונח ניקוי שטיחים, מתייחס לניקיון יסודי של השטיחים, ולא להסרת האבק, המתבצעת בדרך כלל אחת לכמה ימים. איך ניתן לבצע ניקוי ספות ושטיחים, מבלי לפגוע בהם ומבלי לגרום לכך שהצבעים שלהם ייפגעו? אילו דרכים קיימות להסרת כתמים עקשנים במיוחד? מדוע כדאי לשלוח את השטיחים מעת לעת לניקוי יסודי, ולא לנסות לבצע את הניקוי באופן עצמאי? היכן ניתן לבצע ניקוי שטיחים יסודי, איכותי ומוצלח? כל התשובות במאמר שלפניכם.

כיצד מנקים שטיחים בלי לפגוע בהם

אחת הבעיות המתעוררות מעת לעת בכל הנוגע לניקוי שטיחים, נוגעת לסוג חומרי הניקוי שבהם נעשה שימוש. בדרך כלל, בחירה שגויה של החומר גורמת לבעיה בשטיח, להמסת הצבעים וליצירת כתמים שלא רק שלא ניתן להסיר אותם, אלא כל ניסיון להסיר אותם גורם לבעיה גדולה יותר. בחירת חומרי הניקוי ושיטת הניקוי, צריכה להתאים לסוג השטיח ולחומרים שמהם הוא עשוי. ניקוי והסרת כתמים משטיחים סינתטיים, הוא מבצע קל יותר יחסית לשטיחים העשויים מחומרים עדינים יותר. תהליך הניקוי של שטיח הוא מורכב. התהליך כאמור כולל הסרת האבק, הסרת כתמים המצויים על פני השטח ורק לאחר מכן פנייה להזרקת חומרים לניקיון ייעודיים, המשלימים את פעולת ההסרה של הכתמים והלכלוך. במקרים שבהם יש כתמים עקשניים, יש צורך לעיתי לחזור על פעולת הניקוי. עם זאת, חשוב לציין שיש סוגים של כתמים שלא ניתנים לניקוי ולהסרה.

לשלוח שטיח לניקוי או לנקות בבית

אף כי יש בעלי שטיחים המבצעים את ניקוי השטיחים בכוחות עצמם, הדבר איננו מומלץ כלל ועיקר. ככל שהשטיח יקר יותר, הצורך לשלוח את השטיח לניקוי מקצועי ויסודי גדול יותר. זאת, כיון שגם אם בזמן הניקיון בבית נעשה שימוש בחומרים איכותיים, הרי שימוש לא נכון בהם עלול לפגוע בשטיח, ולהוריד את הערך האסתטי והכספי שלו בצורה ניכרת. שליחת השטיח לניקיון, תבטיח שהתהליך שהשטיח יעבור יהיה מקצועי, איכותי ומבוקר ויסתיים בתוצאה הרצויה – קרי ניקיון שטיחים איכותי, רענון של הצבעים בשטיח והסרת כל הכתמים הניתנים להסרה.

אם יש לך עניין בביצוע ניקיון שטיחים איכותי, באמצעות חומרי הניקוי האיכותיים והמתאימים ביותר לסוג השטיח שלך, זה המקום הנכון עבורך. כאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של נופר ששון ציון בע"מ – ייבוא ושיווק של חומרי ניקוי ומוצרי צריכה, יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בהתאמה של חומרי הניקוי הנדרשים, ובביצוע ניקוי איכותי ויסודי של השטיחים בבית או בעסק שלך.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם