אילו חומרי ניקוי מתאימים לניקיון חדרי מדרגות

אילו חומרי ניקוי מתאימים לניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות הוא אחד הניקיונות שהכי קל לשכוח כאשר מדובר על בניינים גדולים מאוד. בניינים אלו יכולים להיות בנייני מגורים ובנייני משרדים וחברות אחזקה פועלות יום יום כדי להציב אותם בסטנדרטים המבוקשים, עבודה שמצריכה מיומנות בניהול הזמנים, התקשרות עם בעלי מקצוע רבים וכמובן ידע מקצועי מתאים.

פני המדרגות כפני החברה

יש אנשים שיזלזלו מאוד בערכו של ניקיון חדרי מדרגות בטענה שמדובר על אזורים שכלל לא עוברים בהם והם לא פוגעים כלל בעיצוב. ראשית, יש אנשים שמשתמשים במדרגות באופן קבוע ולומר שאף אחד לא משתמש בהם זו אמרה לא נכונה. אנשים רבים יורדים ועולים במדרגות, בעיקר כשמדובר בקומה אחת או שתיים וכשיש עומס על המעליות. שנית, אם יש חברה שרוצה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהיות בבניין נקי ויוקרתי כמו שהיא רוצה, היא חייבת לדאוג שכל אזור בבניין יהיה באיכות הגבוהה ביותר בין אם מדובר על חדר המדרגות, החניון, הלובי או הכניסה לבניין.

חומרי ניקיון לחדרי מדרגות

אילו חומרי ניקיון מתאימים לניקיון חדרי מדרגות?

  • החומר שכולם צריכים להכיר הוא מבריק שיש. מבריק השיש יכול לשפר בצורה כה קיצונית את מראה חדר המדרגות כך שיהיה קשה לזהות אותו אחרי הניקיון. רוב המדרגות בחדרי מדרגות עשויים משיש כיוון שהוא עמיד ולעתים גם נוח יותר לתחזוקה מאשר מדרגות פרקט או עץ, כאשר מדרגות אבן הרבה פחות מעוצבות. בסופו של דבר מבריק הרצפות הוא זה שיסיר את הכתמים הכי עיקשים, אלו שנדמה לנו שכבר אי אפשר להוריד, וזה כולל כתמי בוץ, בתמי שומן, כתמי אוכל, שמן ועוד סוגי לכלוך שאפשר לראות במדרגות.
  • חשוב לזכור שלמרות שהשיש הוא החומר הנפוץ למדרגות, חדר המדרגות לא מורכב רק ממדרגות. בחדר יחכו לצוות הניקיון מעקות שיכולים להגיע לאורך של קילומטר במצטבר ובבניינים גבוהים וגדולים אף יותר. כדי לנקות את המעקות הללו יש צורך בחומרי ניקיון שמיועדים לניקיון מתכות. ניקיון כזה שונה באופיו כיוון שהלכלוך שנדבק למתכת שונה מהלכלוך שנדבק לשיש ולשם כך יש צורך גם באמצעי ניקוי שונים.
  • חומרי ניקיון לניקוי חלונות לא תמיד  יהיו הכרח כיוון שלא בכל חדר מדרגות תמצאו חלונות, אל כשיש כאלו צריך לדאוג שהם יוברקו לחלוטין. חלונות כאלו יכולים להישכח מהר מאוד וכך הם יהיו נקודת התורפה של העיצוב הנקי המבוקש. חומרי ניקוי טובים ניתן להשיג בכל מקום כאשר צריך לזכור לנקות אותם תחילה כדי שיספיקו להתייבש לפני החזרתם.

לנקות באופן שגרתי

אם ניקיון חדרי מדרגות יתבצע אחת לכמה חודשים, הוא צפוי להיות ניקיון מאסיבי ואינטנסיבי. כדי למנוע מצבים כאלו מומלץ לנקות באופן שגרתי עם חברה מקצועית שיודעת כיצד לבצע את העבודה עם שנות ניסיון רבות. חשוב לזכור לסמן שהאזור עבר ניקוי כדי שאיש לא יחליק ומומלץ לנקות כל אזור בהדרגה וכך לא להשבית את כל חדר המדרגות.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם