איך בוחרים מגבים לשטיפת רצפה?

אתם מנהלים מפעל גדול? עסק שכולל מספר חדרים ומשרדים? או שאולי יש לכם חנות גדולה? האמת היא שזה לא משנה על איזה שטח מדובר כי בכל מקרה בוודאי תרצו לעשות הכול כדי להקפיד על הניקיון במקום. אין ספק שכאשר אנחנו עובדים במקום נקי יותר הכול נראה הרבה יותר נעים, אז למה לזלזל בנושא הזה? יש לא מעט מוצרי ניקוי שאתם צריכים לדאוג שיהיו לכם במקום, כמו לדוגמה: סמרטוטים, חומרי ניקוי וגם מגבים מסוגים שונים. תוהים איזה מגבים לשטיפת רצפה כדאי לכם לקנות? אם כך, המאמר שלפניכם יוכל לסייע לכם!

ממה עשוי המגב שלכם?

כשמדברים על רכישה של מגבים שמיועדים לשיטת רצפה מדברים על מגוון רחב של אפשרויות רבות ולכן כדאי לעצור תחילה ולראות מה בעצם דרוש לכם. הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק זה ממה עשוי המגב שאתם עומדים לקנות. כלומר, האם אתם רוצים לקנות מגבים לשיטת רצפה שעשויים:

  • ממתכת? מגבים
  • מפלסטיק?
  • מעץ?

או אולי מכל חומר אחר? השאלה ממה עשוי המגב שלכם חשובה ביותר כי היא תשפיע בדרך כלל גם על אורך חייו.

התאימו את המגב לרצפה

עוד טיפ שיוכל לעזור לכם לבחור בין הרבה מאוד אפשרויות של מגבים לשטיפת רצפה זו השאלה למעשה איזה סוג של רצפה צריך לשטוף:

  • האם אלה בלטות רגילות?
  • האם מדובר על שטיפת אריחים מיוחדים?
  • האם אתם מחפשים מגב לשטיפת רצפת פרקט?
  • או שאולי אתם בכלל רוצים לשטוף רצפת בטון?

חשוב לדעת שלכל רצפה יש לא רק סוג אחר של מגב שיוכל להתאים לה אלא יש גם סוגים שונים של סמרטוטים שניתן יהיה לחבר למגבים השונים. המטרה צריכה להיות קניית מגבים איכותיים וגם סמרטוטים מתאימים כך שכדאי יהיה לבדוק גם את החיבור בין השניים. כלומר, האם זה מגב שרק מניחים עליו את הסמרטוט והוא עלול לברוח בכל פעם כשמזיזים אותו? או שהחיבור חזק יותר וכך עבודת הניקיון מתבצעת בצורה הרבה יותר נוחה?

כמה תשלמו על המגבים שלכם ואיך תאריכו את חייהם?

אי אפשר לחשוב על קניית מגבים שונים לשטיפת רצפה ולא לחשוב על המחיר כי בסופו של דבר גם על ציוד הניקיון אנחנו משלמים בדרך כלל לא מעט. לכן ברור מדוע גם אתם מתעסקים בשאלה הזאת וכדאי לדעת: היום זו כבר לא חובה לשלם הרבה על מוצרים כאלה. מעבר לכך שיש הרבה חנויות שבהן תוכלו לקנות חומרי ניקוי ומוצרים נוספים, יש גם אפשרות לעשות מספר צעדים כדי להאריך את חיי המגב. אחד מהטיפים הכי חשובים שתמיד יאריכו את חיי המגב הוא לא להשאיר אותו בשמש. בדרך כלל מגבים יש חלק מגומי שהשמש הורסת כך שאם תשמרו אותו במקור קריר הוא יוכל לשמש אתכם להרבה יותר שנים.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם